Enkele vezel

iSFC® SFSW SFP Micro-OTDR-gegevenstransceiver

Overzicht:

Het iSFC® Configuratie is degene die moet worden gekozen voor CWDM-toegangsnetwerken en Wireless Front Haul, waar de voordelen, vergeleken met de conventionele Dual-Fiber-configuratie, van het gebruik van slechts de helft van de optische vezels, de helft van de optische passieven en de helft van de optische connectoren, allemaal een rol spelen .

Voordelen:

• Enkele vezel, enkele golflengte, volledige duplex, CWDM – iSFC®
• Snel Ethernet, Gigabit Ethernet, CPRI
• 60 dB DR of 55 dB DR voor Micro-OTDR
• SC/UPC en LC/UPC

Kenmerken:

• De iSFC® Configuratie is degene die moet worden gekozen voor CWDM-toegangsnetwerken en Wireless Front Haul, waar de voordelen, vergeleken met de conventionele Dual-Fiber-configuratie, van het gebruik van slechts de helft van de optische vezels, de helft van de optische passieven en de helft van de optische connectoren, allemaal een rol spelen .
• Het volledige bereik van het ITU CWDM Grid wordt ondersteund, plus 1625 nm voor monitoringdoeleinden. Met 1625 kunt u een volledig benutte CWDM-glasvezelverbinding bewaken zonder dat u een van de datakanalen hoeft te "verspillen".
• Onze exclusieve RIO® Met deze functie kunnen deze SFP's in elk optisch netwerk worden gebruikt, zonder de beperking van oudere SFSW SFP's, die last hebben van optische loopback die wordt veroorzaakt door reflecties van hun eigen uitgezonden signalen.

Blokschema: